Здравейте, казвам се Силвия Иванова и обичам да рисувам.
Рисувам различни неща и експериментирам с различни стилове, но винаги най-голямата ми страст и вдъхновение са били конете. Според мен красотата в тези животни е неустоима, а не всички я забелязват. Въпреки, че стилът ми основно е реалистичен, за мен е абсолютно задължително да уловя индивидуалноста на всяко животно, неговия дух, неговата "личност".
Рисувайки, аз не спирам да търся красота навсякъде около себе си. Това е моя дълбока, вътрешна потребност - да почувствам, да споделя страстта, огъня, нежносттаот бликащия отвсякъде живот и да ги пренеса на празното платно. Магията на изкуството е движението. Всяко едно движение е уникално само по себе си и води до създаването на красота и емоция.
А самото изкуство е първична емоция - то не трябва да бъде обмисляно, а просто да бъде правено!




